Hakkımızda

HANSA Hukuk olarak her sektörün benimsemesi gereken insan merkezli bir yaklaşımı benimsemekten dolayı gurur duyuyoruz. Merkezinde insan olan yaklaşımlar her hareketimizin çıkış noktasıdır. Bundan dolayı müvekkillerimizin çıkarlarını her unsurun üzerinde tutmaktayız. HANSA Hukuk için her müvekkil özeldir ve benzersizdir. Bundan hareketle hizmetlerimizde güvenilir, kişiselleştirilmiş, özelleştirilmiş, disiplinler arası ve kapsamlı çözümler geliştiriyoruz.

HANSA Hukuk Ailesi, konusunda uzman danışmalarımızdan oluşmaktadır. Günümüz şartlarına her an adapte olabilen inovatif bir anlayışa sahiptir. Müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her an yanlarında olma; etkili, verimli, ekonomik ve kapsamlı çözümler sunma en önemli amacımızdır. HANSA Hukuk olarak, alanında uzman bir ekip ile ulusal ve uluslararası şirketlere, kurumsal yatırımcılara ve kişilere özel benzersiz, çevik ve başarı odaklı çözümler sunabilmekteyiz. Olağanüstü uzmanlık bilgimiz ve kapsamlı deneyimimiz sayesinde tüm iş sektörlerine hizmet verebilmekteyiz.

HANSA Hukuk tarafından benimsenen “her insan ve organizasyon benzersiz ve özeldir” düsturu insan odaklı olduğumuzun, dünya vizyonuna sahip olduğumuzun ve performans odaklı olduğumuzun kanıtı niteliğindedir.

HANSA Hukuk olarak müvekkillerimiz yaptığımız işin merkezinde yer alır. Çalışmalarımız, müvekkillerimizin taleplerine ve çalıştığı sektörlere göre yapılandırılmaktadır. Özellikle her müvekkilin talebi olan aynı dili konuşma becerisine sahip, sizin dilinizi konuşan, teknik olarak çevik, mükemmel bir ekibe ve anlayışa sahibiz.

Performans odaklı çalıştığımızdan etkili, verimli ve ekonomik çözümler sunarken sadece danışmalık hizmeti değil, sonuç odaklı çalışma prensibimizle projenin planlama, organizasyon, yönetme, yönlendirme, koordinasyon, raporlama gibi sürecin tüm yönetimsel aşamalarında faaliyette bulunarak nihai sonuç için müvekkillerimizin beklentilerine cevap verebilmekteyiz.

HANSA Hukuk ailesine katılacak olan ekip arkadaşlarımızın ise alanında uzman, şirketimizle aynı anlayışa sahip, insan merkezli, kaliteyi odak noktasında tutan ve kaliteli hizmet sunma çabasında olmasına özen gösteriyor, bu konuda çalışanlarımızın ve dolayısıyla HANSA Hukuk’un, inovatif, çevik ve insan merkezli olmasını sürdürülebilir kılmaya gayret ediyoruz. Bunun için en iyi yeteneklere ve niteliklere sahip uzmanlar ile çalışıyor ve hizmet içi eğitimlerimizle ve bağımsız değerlendirmelerle dinamik ve inovatif kalmaya gayret ediyoruz.